X
X

Siyasi Parti Aday Scriptleri

AnasayfaYazılımlarSiyasi Parti Aday Scriptleri

Siyasi Parti Aday Scriptleri

Ak Parti Aday Web Scripti

Ak Parti Aday Web Scripti

$22.63
CHP Aday Web Scripti

CHP Aday Web Scripti

$22.63
MHP Aday Web Scripti

MHP Aday Web Scripti

$22.63

Tek Sefer Öde

Kendi Hostuna Yükle

Ömür Boyu Kullan!

Sıkça Sorulan Sorular

Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?

Yazılımlarımız ömür boyu lisans seçeneği ile sunulmaktadır. Soft serisi paketlerimiz yıllık lisans seçeneği ile sunulmaktadır.

Kurulum yapıyor musunuz?

Kurulum işlemleri standart prosedürlerde olduğu gibidir. Ekstrem ve karmaşık işlemler bulunmaz. Kurulum dosyası içerisinde gerekli talimat ve bilgiler mevcuttur. Kurulum işlemini bizim yapmamızı istediğiniz taktirde bu işlem ilk kurulum için ücretsiz sağlanmaktadır.

İstediğim kadar domaine kurabilir miyim?

Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Domain değişikliği yapılmamaktadır.

Daha sonra lisans değişikliği yapabilir miyim?

Lisanslar DEĞİŞTİRİLMEZ.

Kendi hostumda barındırabilir miyim?

Evet barındırabilirsiniz. Ancak hosting hizmetinizin, ürünün tanıtım sayfasında belirtilen "sunucu gereksinimlerini" karşılıyor olması gerekmektedir.

Teknik destek veriyor musunuz?

Ürünlerimizin standart işleyişi ile ilgili olabilecek her türlü sorun, hata ve aksaklık konularında teknik destek sunmaktayız. Bunun dışında kalan tüm konularda ücretli destek almanız gerekmektedir.

Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

Kredi kartı/ Banka havale/eft ile başarılı tamamlanan siparişleriniz 24 saat içinde kurulumları yapılarak teslim edilir. Kurulum dosyası talep eden müşterilerimize we-transfer olarak dosyaları iletilir.

Teslimat nasıl yapılıyor?

Siparişiniz onaylandıktan sonra indirme linkiniz müşteri hesabınıza tanımlanmaktadır.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile tek sefer veya 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Taksitle yapılacak ödemelerde banka komisyon oranları söz konusu olmaktadır.

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.

PAYPAL ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?

Özel istek ve talepleriniz ücreti mukabilinde, iş müsaitliği durumuna göre değerlendirilmektedir.

Geri iade imkânım var mı?

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Yazılımı alt klasörde veya subdomain olarak çalıştırabilir miyim?

Yazılımlarımızı sitenizin alt klasöründe çalıştırabilirsiniz. Fakat subdomain olarak çalıştıramazsınız. Ya subdomain ya da ana domain olacak şekilde lisans tanımlaması yapılabilmektedir. Ek olarak, alt dizinden ana dizine taşımak için sürükle/bırak yapmanız yeterlidir.

Destek Alabiliyor muyum?

Yazılımsal olarak karşılaştığınız sorunlar için destek sistemi üzerinden talep oluşturarak sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Destek Sisteminiz Ücretli mi?

Yazılımsal olarak yaşadığınız sorunlar destek ekibi tarafından ücretsiz olarak çözümlenir. Demo sitelerimizde bulunmayan tüm ek istek ve modüller ücrete tabiidir.

Web Paketlerinizde Şifreli Dosya Var mı? Açık Kaynak mı?

Evet, yazılımlarımızın kopyalanmaması için dosyalarımız ioncube ile şifrelidir. Dosyalarımızın şifreli olması sitenizi kullanmanız için engel değildir.

    Ülkemizin olmazsa olmazından olan siyaset her geçen gün biraz daha da ileri seviyeye gelerek ülke içerisinde olan durumların iyileştirilmesi adına çalışmalar sürdürülmektedir. Siyasi partilerin seçim zamanlarda halka daha fazla hitap etmesi için dijital ortamda ve reel hayatta bütün halka çağrılarda ve vaatlerde bulunmaları gerekmektedir. Gençlerimiz daha fazla dijital ortamlarda zaman harcadıkları için de bu adımları dikkate almamız ve bu konu üzerinden kendileriyle bağ kurmamız gerekmektedir. Siyasi parti aday scriptleri hizmetiyle birlikte parti adayları istedikleri herhangi bir parti scriptinde kendini tanıtabilme şansını yakalayabiliyor. Tamamen hazır olarak sunulmakta olan siyasi parti aday scriptleri isteğe bağlı olarak değişimler yapma imkanı veriyor. Zaman kaybı yaşamak istemeyen adaylar bizimsoft internet adresinde yayınlanan aday scriptlerine sahip olabilirler.

    Aday Scriptlerini Nasıl Alabilirim?

Bizimsoft firması müşterileri için en iyi hizmetleri sunmak adına durmadan yeniliklerin peşinden koşarak çalışmalarına ara vermeden sürdürmektedir. Siyasi parti aday sciriptlerin de bulunmuş olduğu platformlar arasında yerini almış bulunuyor. Kullanıcılar istedikleri zamanda internet adresi üzerinde yer almakta olan siyasi parti hazır temalarından bir tanesini seçebilmektedir. Kurulum aşamaları vere gerekli olan ayarlamalar tamamen firmamız tarafından yapıldığı için adayların sadece temayı satın almaları ve arkalarına yaslanmaları yeterli olacaktır. Ortalama belirtilmekte olan tarih içerisinde bütün ayarlamalar baştan sona değerlendirilerek kullanıcının halka hitap etmesi için gerekli teslimat işlemlerini yapmaktadırlar.


Top