X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Otel,Düğün Salonu ve Rezervasyon Scriptleri

AnasayfaYazılımlarOtel,Düğün Salonu ve Rezervasyon Scriptleri

Otel,Düğün Salonu ve Rezervasyon Scriptleri

Seyahat Tur Otel Rezervasyon Araç Kiralama Web Sitesi V1

Seyahat Tur Otel Rezervasyon Araç Kiralama Web Sitesi V1

$157.38
Pansiyon Hotel Web Paketi Soft Zeyn v5.0

Pansiyon Hotel Web Paketi Soft Zeyn v5.0

$24.31
Öğrenci Yurdu Web Paketi Soft Dorm v5.0

Öğrenci Yurdu Web Paketi Soft Dorm v5.0

$24.31
Gezi / Tur Paket Satışı (Eticaret) Soft Fast v5.0

Gezi / Tur Paket Satışı (Eticaret) Soft Fast v5.0

$81.12
Hotel - Otel Rezervasyon Web Sitesi V7

Hotel - Otel Rezervasyon Web Sitesi V7

$36.67
Otel Rezervasyon V6 (Sınırsız Dil)

Otel Rezervasyon V6 (Sınırsız Dil)

$26.28
Otel Web Paketi Soft Grand v4.0

Otel Web Paketi Soft Grand v4.0

$24.31
Otel Web Paketi Soft Lotus v4.0

Otel Web Paketi Soft Lotus v4.0

$24.31
Düğün Salonu Web Paketi Soft Bride v.4.0

Düğün Salonu Web Paketi Soft Bride v.4.0

$24.31
Düğün Salonu Web Paketi  Soft Love v.4.0

Düğün Salonu Web Paketi Soft Love v.4.0

$24.31
Otel Web Paketi  Soft Stery v4.0

Otel Web Paketi Soft Stery v4.0

$24.31
Hotel Web Paketi Soft Plato Pearl

Hotel Web Paketi Soft Plato Pearl

$24.31
Otel  Web  Scripti

Otel Web Scripti

$24.31

Tek Sefer Öde

Kendi Hostuna Yükle

Ömür Boyu Kullan!

Sıkça Sorulan Sorular

Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?

Yazılımlarımız ömür boyu lisans seçeneği ile sunulmaktadır. Soft serisi paketlerimiz yıllık lisans seçeneği ile sunulmaktadır.

Kurulum yapıyor musunuz?

Kurulum işlemleri standart prosedürlerde olduğu gibidir. Ekstrem ve karmaşık işlemler bulunmaz. Kurulum dosyası içerisinde gerekli talimat ve bilgiler mevcuttur. Kurulum işlemini bizim yapmamızı istediğiniz taktirde bu işlem ilk kurulum için ücretsiz sağlanmaktadır.

İstediğim kadar domaine kurabilir miyim?

Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Domain değişikliği yapılmamaktadır.

Daha sonra lisans değişikliği yapabilir miyim?

Lisanslar DEĞİŞTİRİLMEZ.

Kendi hostumda barındırabilir miyim?

Evet barındırabilirsiniz. Ancak hosting hizmetinizin, ürünün tanıtım sayfasında belirtilen "sunucu gereksinimlerini" karşılıyor olması gerekmektedir.

Teknik destek veriyor musunuz?

Ürünlerimizin standart işleyişi ile ilgili olabilecek her türlü sorun, hata ve aksaklık konularında teknik destek sunmaktayız. Bunun dışında kalan tüm konularda ücretli destek almanız gerekmektedir.

Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

Kredi kartı/ Banka havale/eft ile başarılı tamamlanan siparişleriniz 24 saat içinde kurulumları yapılarak teslim edilir. Kurulum dosyası talep eden müşterilerimize we-transfer olarak dosyaları iletilir.

Teslimat nasıl yapılıyor?

Siparişiniz onaylandıktan sonra indirme linkiniz müşteri hesabınıza tanımlanmaktadır.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile tek sefer veya 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Taksitle yapılacak ödemelerde banka komisyon oranları söz konusu olmaktadır.

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.

PAYPAL ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?

Özel istek ve talepleriniz ücreti mukabilinde, iş müsaitliği durumuna göre değerlendirilmektedir.

Geri iade imkânım var mı?

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Yazılımı alt klasörde veya subdomain olarak çalıştırabilir miyim?

Yazılımlarımızı sitenizin alt klasöründe çalıştırabilirsiniz. Fakat subdomain olarak çalıştıramazsınız. Ya subdomain ya da ana domain olacak şekilde lisans tanımlaması yapılabilmektedir. Ek olarak, alt dizinden ana dizine taşımak için sürükle/bırak yapmanız yeterlidir.

Destek Alabiliyor muyum?

Yazılımsal olarak karşılaştığınız sorunlar için destek sistemi üzerinden talep oluşturarak sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Destek Sisteminiz Ücretli mi?

Yazılımsal olarak yaşadığınız sorunlar destek ekibi tarafından ücretsiz olarak çözümlenir. Demo sitelerimizde bulunmayan tüm ek istek ve modüller ücrete tabiidir.

Web Paketlerinizde Şifreli Dosya Var mı? Açık Kaynak mı?

Evet, yazılımlarımızın kopyalanmaması için dosyalarımız ioncube ile şifrelidir. Dosyalarımızın şifreli olması sitenizi kullanmanız için engel değildir.

    Gelişen internet teknolojisiyle birlikte artık bütün işlemler dijital ortamda yani online olarak geliştirilmiş duruma gelmiştir. Hal böyleyken otel, model ve pansiyon firmaları da bu gelişime ayak uydurmaları gerekmektedir. Otellerin en büyük çalışma şekilleri de zaten internet üzerinde yapılmakta olan rezervasyona yönelmiş bulunuyor. Kullanıcılar dünyanın her yerinden kolaylıkla giriş sağladıkları internet adresinde kendilerine yer ayırtabiliyorlar. Kullanıcılar internet üzerinde randevu işlemleri yapmadan önce mutlaka otel ile ilgili olarak olumlu ya da olumsuz yorumlara göz atmaktadırlar. Firmanın kullanıcılarına güvenilir tema sunması için de bizimsoft şirketinin hazırlamış oldukları otel, motel ve pansiyon scriptlerini satın alabilirler. Burada yayınlanan bütün scriptler firma tarafından üstün güvenlik önlemleri içerisinde geliştirilmiştir.

    Otel, Motel ve Pansiyon Scirptleri

Otellerin müşterilerine güvenilir yan kazandırması için öncelikle düzgün bir internet sitesi tasarımını yapmaları gerekmektedir. Bununla birlikte kullanıcılar siteye giriş yaptıklarında herhangi hatayla karşı karşıya gelmemeleri ve istemiş oldukları durumları kolaylıkla yerine getirmeleri oteli tercih etmelerindeki büyük etken olacaktır. Firmamızda bütün bu çalışmaları göz önünde bulundurarak hazırlamış oldukları otel, motel ve pansiyon scriptlerini en ince ayrıntısına kadar düşünerek sunuma açmış bulunuyor. Müşteri portföyünüzü iki katına çıkarmak isteyen kişilerin daimi tercihleri arasında bulunmakta olan scirpt modellerimiz şuana kadar yüzlerce farklı resmi internet adresleri üzerinde aktif şekilde kullanılmaktadır. Script sayesinde otel odalarını veya tatil mekanlarının hepsini en iyi ayrıntılar şeklinde kullanıcılarınıza sunabileceksiniz. 


Top