X
X

Dernek Belediye Scriptleri

AnasayfaYazılımlarDernek Belediye Scriptleri

Dernek Belediye Scriptleri

Dernek Web Paketi Soft Flora

Dernek Web Paketi Soft Flora

$23.19
Dernek & Belediye Profesyonel  Web Sitesi V7

Dernek & Belediye Profesyonel Web Sitesi V7

$50.16
Dernek Web Paketi Soft Penia v3.2

Dernek Web Paketi Soft Penia v3.2

$23.19
Dernek Web Paketi Soft Primary v3.2

Dernek Web Paketi Soft Primary v3.2

$23.19
Dernek Web Paketi Soft Cante v4.0

Dernek Web Paketi Soft Cante v4.0

$23.19
Dernek Belediye Web Scripti

Dernek Belediye Web Scripti

$25.08

Tek Sefer Öde

Kendi Hostuna Yükle

Ömür Boyu Kullan!

Sıkça Sorulan Sorular

Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?

Yazılımlarımız ömür boyu lisans seçeneği ile sunulmaktadır. Soft serisi paketlerimiz yıllık lisans seçeneği ile sunulmaktadır.

Kurulum yapıyor musunuz?

Kurulum işlemleri standart prosedürlerde olduğu gibidir. Ekstrem ve karmaşık işlemler bulunmaz. Kurulum dosyası içerisinde gerekli talimat ve bilgiler mevcuttur. Kurulum işlemini bizim yapmamızı istediğiniz taktirde bu işlem ilk kurulum için ücretsiz sağlanmaktadır.

İstediğim kadar domaine kurabilir miyim?

Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Domain değişikliği yapılmamaktadır.

Daha sonra lisans değişikliği yapabilir miyim?

Lisanslar DEĞİŞTİRİLMEZ.

Kendi hostumda barındırabilir miyim?

Evet barındırabilirsiniz. Ancak hosting hizmetinizin, ürünün tanıtım sayfasında belirtilen "sunucu gereksinimlerini" karşılıyor olması gerekmektedir.

Teknik destek veriyor musunuz?

Ürünlerimizin standart işleyişi ile ilgili olabilecek her türlü sorun, hata ve aksaklık konularında teknik destek sunmaktayız. Bunun dışında kalan tüm konularda ücretli destek almanız gerekmektedir.

Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

Kredi kartı/ Banka havale/eft ile başarılı tamamlanan siparişleriniz 24 saat içinde kurulumları yapılarak teslim edilir. Kurulum dosyası talep eden müşterilerimize we-transfer olarak dosyaları iletilir.

Teslimat nasıl yapılıyor?

Siparişiniz onaylandıktan sonra indirme linkiniz müşteri hesabınıza tanımlanmaktadır.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile tek sefer veya 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Taksitle yapılacak ödemelerde banka komisyon oranları söz konusu olmaktadır.

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.

PAYPAL ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?

Özel istek ve talepleriniz ücreti mukabilinde, iş müsaitliği durumuna göre değerlendirilmektedir.

Geri iade imkânım var mı?

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Yazılımı alt klasörde veya subdomain olarak çalıştırabilir miyim?

Yazılımlarımızı sitenizin alt klasöründe çalıştırabilirsiniz. Fakat subdomain olarak çalıştıramazsınız. Ya subdomain ya da ana domain olacak şekilde lisans tanımlaması yapılabilmektedir. Ek olarak, alt dizinden ana dizine taşımak için sürükle/bırak yapmanız yeterlidir.

Destek Alabiliyor muyum?

Yazılımsal olarak karşılaştığınız sorunlar için destek sistemi üzerinden talep oluşturarak sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Destek Sisteminiz Ücretli mi?

Yazılımsal olarak yaşadığınız sorunlar destek ekibi tarafından ücretsiz olarak çözümlenir. Demo sitelerimizde bulunmayan tüm ek istek ve modüller ücrete tabiidir.

Web Paketlerinizde Şifreli Dosya Var mı? Açık Kaynak mı?

Evet, yazılımlarımızın kopyalanmaması için dosyalarımız ioncube ile şifrelidir. Dosyalarımızın şifreli olması sitenizi kullanmanız için engel değildir.

    İnternet ortamında dernek belediye scriptleri hakkında genel araştırma yaptığımız zamanda karşımıza yüzlerce farklı örnek çeşitleri çıkmaktadır. Lakin karşımıza çıkmakta olan bu açık kaynaklı kod sistemleri daha önce başka kişiler tarafından müdahale edilmiş sistemler içermektedir. Yani bunları internet sunucularınıza kurduğunuz zamanda daha önce müdahale edildiği için kolayca içerik bilgilerinize sahip olabiliyorlar. Daha güvenli şekilde dernek belediye scriptlerine sahip olmak ve satın almış olduğunuz hazır temanızı ömür boyu kullanmak istiyorsanız sizlere sunmuş olduğumuz bizimsoft adresini tercih edebilirsiniz. İnternet adresimiz üzerinde her gün onlarca farklı tasarımlarda hazırlanmış olan profesyonel temaların paylaşımları yapılmaktadır. Temalar hazır olarak paylaşımları yapıldığı için istenildiği zamanda müşteriler için sıfırdan kodlama işlemi yapılmaktadır.

    Dernek Belediye Scriptleri Güvenilir Mi?

    Bizim için en temel nokta müşteri memnuniyetini en üst safhada tutmaktadır. Müşterilerimize göstermiş olduğumuz çalışmalarımız ve sunduğumuz hizmetlerle birlikte her gün biraz daha da büyüyerek çalışmalarımıza olduğundan daha fazla özellikler katmaya devam ediyoruz. Dernek belediye scriptleri firmamızın en iyi yazılımcıları tarafından hazırlanmaktadır. Bu yüzden sistemi internet adresine kurduğunuz zamanda ileride sizin için hiçbir güvenlik tehdidi oluşturma durumu söz konusu değildir. Çünkü sistem sizlere verilmeden önce uzman kişiler tarafından bütün özellikleri ve güvenlik adımları kontrol aşamasından geçmektedir. Yani sizlere hazır olarak sunmuş olduğumuz scriptleri ömür boyu garanti hizmetlerimizle birlikte gönül rahatlığıyla kullanabilme şansını vermekteyiz.


Top