X
X

Cafe Restaurant Scriptleri

AnasayfaYazılımlarCafe Restaurant Scriptleri

Cafe Restaurant Scriptleri

Restaurant Cafe Dijital QR Menü Web Sitesi  (Sınırsız Dil)

Restaurant Cafe Dijital QR Menü Web Sitesi (Sınırsız Dil)

$30.22
Cafe & Restaurant V5 (Sanal Pos - Sesli Bildirim Sistemli - Teslimat Bölgesi Sistemli)

Cafe & Restaurant V5 (Sanal Pos - Sesli Bildirim Sistemli - Teslimat Bölgesi Sistemli)

$47.75
Pastane / Unlu Mamülleri Web Sitesi Soft Polya

Pastane / Unlu Mamülleri Web Sitesi Soft Polya

$22.63
Restaurant Web Paketi Soft Major

Restaurant Web Paketi Soft Major

$22.63
E-Ticaret Restaurant Paketi Soft Yumm v4.0

E-Ticaret Restaurant Paketi Soft Yumm v4.0

$75.55
E-Ticaret Paketi Fast Food Soft Tomato

E-Ticaret Paketi Fast Food Soft Tomato

$75.55
E-Ticaret Paketi Fast Food Soft Bite

E-Ticaret Paketi Fast Food Soft Bite

$75.55
Restaurant Web Sitesi Soft Onepage v4.0

Restaurant Web Sitesi Soft Onepage v4.0

$22.63
Cafe Web Sitesi Soft Onepage v4.0

Cafe Web Sitesi Soft Onepage v4.0

$22.63
Cafe & Restaurant Web Scripti

Cafe & Restaurant Web Scripti

$22.63

Tek Sefer Öde

Kendi Hostuna Yükle

Ömür Boyu Kullan!

Sıkça Sorulan Sorular

Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?

Yazılımlarımız ömür boyu lisans seçeneği ile sunulmaktadır. Soft serisi paketlerimiz yıllık lisans seçeneği ile sunulmaktadır.

Kurulum yapıyor musunuz?

Kurulum işlemleri standart prosedürlerde olduğu gibidir. Ekstrem ve karmaşık işlemler bulunmaz. Kurulum dosyası içerisinde gerekli talimat ve bilgiler mevcuttur. Kurulum işlemini bizim yapmamızı istediğiniz taktirde bu işlem ilk kurulum için ücretsiz sağlanmaktadır.

İstediğim kadar domaine kurabilir miyim?

Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Domain değişikliği yapılmamaktadır.

Daha sonra lisans değişikliği yapabilir miyim?

Lisanslar DEĞİŞTİRİLMEZ.

Kendi hostumda barındırabilir miyim?

Evet barındırabilirsiniz. Ancak hosting hizmetinizin, ürünün tanıtım sayfasında belirtilen "sunucu gereksinimlerini" karşılıyor olması gerekmektedir.

Teknik destek veriyor musunuz?

Ürünlerimizin standart işleyişi ile ilgili olabilecek her türlü sorun, hata ve aksaklık konularında teknik destek sunmaktayız. Bunun dışında kalan tüm konularda ücretli destek almanız gerekmektedir.

Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

Kredi kartı/ Banka havale/eft ile başarılı tamamlanan siparişleriniz 24 saat içinde kurulumları yapılarak teslim edilir. Kurulum dosyası talep eden müşterilerimize we-transfer olarak dosyaları iletilir.

Teslimat nasıl yapılıyor?

Siparişiniz onaylandıktan sonra indirme linkiniz müşteri hesabınıza tanımlanmaktadır.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile tek sefer veya 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Taksitle yapılacak ödemelerde banka komisyon oranları söz konusu olmaktadır.

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.

PAYPAL ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?

Özel istek ve talepleriniz ücreti mukabilinde, iş müsaitliği durumuna göre değerlendirilmektedir.

Geri iade imkânım var mı?

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Yazılımı alt klasörde veya subdomain olarak çalıştırabilir miyim?

Yazılımlarımızı sitenizin alt klasöründe çalıştırabilirsiniz. Fakat subdomain olarak çalıştıramazsınız. Ya subdomain ya da ana domain olacak şekilde lisans tanımlaması yapılabilmektedir. Ek olarak, alt dizinden ana dizine taşımak için sürükle/bırak yapmanız yeterlidir.

Destek Alabiliyor muyum?

Yazılımsal olarak karşılaştığınız sorunlar için destek sistemi üzerinden talep oluşturarak sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Destek Sisteminiz Ücretli mi?

Yazılımsal olarak yaşadığınız sorunlar destek ekibi tarafından ücretsiz olarak çözümlenir. Demo sitelerimizde bulunmayan tüm ek istek ve modüller ücrete tabiidir.

Web Paketlerinizde Şifreli Dosya Var mı? Açık Kaynak mı?

Evet, yazılımlarımızın kopyalanmaması için dosyalarımız ioncube ile şifrelidir. Dosyalarımızın şifreli olması sitenizi kullanmanız için engel değildir.

    İnsanlar dijital ortama alıştıktan sonra bütün işlemlerini bir tık ile hal etmek istiyor. Vaziyet o kadar ileri seviyeye geldi ki insanlar gidecekleri cafe veya restaurantlara önceden rezervasyon yaparak gitmektedirler. O yüzden kaliteli ve isminden sıkça bahsettirmek isteyen cafe ve resourantlar internet ortamında da aynı şekilde hizmet vermek için kaliteli ve güvenilir script tercih etmek zorundadırlar. Bizimsoft firmamız yapmış olduğu yazılım çalışmalarıyla birlikte üstün özelliklere sahip cafe ve restaurant scriptleri ile kendinizi daha farklı hizmetlerle kullanıcılarınıza sunabileceksiniz. Peki neden internet ortamında bir rekabet içerisine girmemiz gerekiyor? Bildiğimiz üzere artık günümüzde teknoloji internet çağına dönmüş bulunuyor. Yani insanlar istedikleri her şeyi dijital ortam platformları üzerinden elde etmek istiyor. Bu nedenle firmaların internet ortamına ayak uydurmaları ve yaşanmakta olan rekabetlerde en iyi konuma gelmek için çalışmalar sürdürmeleri gerekiyor.

Yeni Scriptlerle Kendinizi Şekillendirin!

    Firmamızın düzenlemiş olduğu cafe ve restaurant scriptleri dinamik sayfalarla donatılmış yeni temalara ayak uydurabilecek özelliklerle hazırlanmıştır. Bundan dolayı internet sitelerinde temalarımızı tercih etmeniz diğer rakiplerinizle olan rekabetinizi daha da üstün seviyeye çıkarmanıza olanak sağlayacaktır. Kendinizi daima eşsiz ve kaliteli tanıtmak istiyorsanız mutlaka sistemimizde yer almakta olan temaları satın almanızı öneriyoruz. Aynı zamanda satın almış olduğunuz temalar tamamen firmamızın güvencesi altında kurulum aşamaları yapılmaktadır. Bütün işlemler test edildikten sonra müşterilerinize hazır şekilde sunulmak üzere sizlere teslimatlar gerçekleştirilmektedir.


Top